Členovia A.R.E.S.

 

Zoznam členov A.R.E.S. je priebežne aktualizovaný na základe podkladov od krajských koordinátorov.

Koordinačné centrum A.R.E.S.:

  Značka Meno Priezvisko Poznámka
  OM1II Jaroslav Kubíček, Ing. Predseda A.R.E.S.
  OM3TC Ján Török Krajský koordinátor TT kraja
  OM4TW Štefan Čontó Krajský koordinátor TN kraja
  OM7AMA Miroslav Snopko Krajský koordinátor BB kraja
  OM6SZ Milan Szatmár Krajský koordinátor ZA kraja
  OM5AW Jozef Čižmárik Krajský koordinátor NT kraja
  OM8ST Stanislav Uličiansky, RNDr. Krajský koordinátor KE kraja
  OM0AMR Radovan Mušinský, Mgr. Krajský koordinátor PO kraja
  funkcia neobsadená     Krajský koordinátor BA kraja

Krajské koordinačné stredisko

BRATISLAVSKÝ KRAJ:

  Značka Meno Priezvisko Poznámka
1 funkcia neobsadená     Krajský koordinátor
2 OM1LY Juraj Bohunský  
3 OM1WM Peter Horváth  
4 OM3ED Eduard Turkovič  
5 OM1AU Martin Kuka  
6 OM1HI Vladimír Kanas, Ing.  
7 OM1AAA Stanislav Toček, PhDr.  
8 OM1RV Peter Bukovský  
9 OM2RC Roman Chvíla, Mgr.  
10 OM1ASD Dominik Jánošík  
         

Krajské koordinačné stredisko

TRNAVSKÝ KRAJ:

  Značka Meno Priezvisko Poznámka
1 OM3TC Ján Török Krajský koordinátor
2 OM3CU Miroslav Horník, PaedDr.  
3 OM3WC Daniel Psota  
4 OM3CFG Lýdia Psotová  
5 OM3AT Miroslav Mazúr  
6 OM3TGK Anton Lackovič  
7 OM2QU Marián Dusík  
8 OM3PV Peter Viceník  
9 OM2ADP Dušan Pavlík  
10 OM2SD Stanislav Dusík  
11 OM3WVK Vladimír Kováč  
12 OM3TVV Vojtech Vámos  
13 OM2APG Patrik Kamenár  
14 OM2WM Imrich Kamenár  
15 OM3WCB Pavel Kováč  
16 OM2TO Tomáš Kubinec  
17 OM2ALD Peter Otépka  
18 OM2SB Štefan Kuric  
19 CB Dušan Baláž  
20 OM3KTR Edita Viceníková  
21 OM2HM Milan Hanus  
22 OM2AP Pavol Javorek  
23 OM1AKD Dezider Križan  
24 OM2XA Juraj Neupauer, Ing.  
         

Krajské koordinačné stredisko

TRENČIANSKY KRAJ:

  Značka Meno Priezvisko Poznámka
1 OM4TW Štefan Čontó Krajský koordinátor
2 OM4DX Viliam Kubík, Ing.  
3 OM4RW Roman Moravčík, Ing.  
4 OM4AA Michal Karas, Ing.  
5 OM4RF Viliam Sekáč  
6 OM4WQ Tibor Masarik  
7 OM4ADM Martin Dresto  
8 OM4TW Štefan Čontó  
9 OM4APT Lukáš Omámik  
10 OM4ALK Ivan Kmeť  
11 - Vladimír Končal, Ing.  
12 OM4KW Roman Sýkora  
         

Krajské koordinačné stredisko

BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ:

  Značka Meno Priezvisko Poznámka
1 OM7AMA Miroslav Snopko Krajský koordinátor
2 OM7AG Anton Gombár, Ing.  
3 OM7AC Igor Hámorník  
4 OM7PY Ervín Beňuš  
5 OM7VF Vladimír Fábry, Ing. CSc.  
6 OM7AXL Silvia Mališová  
7 OM7AQA Tomáš Náther  
8 OM7OB Milan Matúš  
9 OM7SM Miroslav Škunda  
         

Krajské koordinačné stredisko

ŽILINSKÝ KRAJ:

  Značka Meno Priezvisko Poznámka
1 OM6SZ Milan Szatmár Krajský koordinátor
2 OM6AM Jozef Vojtek  
3 OM6AZ Michal Prieložný  
4 OM6AR František Prieložný  
5 OM6ASZ Michal Szatmár  
6 OM6AXQ Róbert Tausinger  
7 OM6AFS Samo Figuli  
8 OM6AMK Miroslav Mikulíčka  
9 OM3TPN Milan Haluška  
10 OM6AT Martin Magurský, Mgr.  
11 OM3CHY Peter Wiesenganger, Ing.  
12 OM3WAN Alojz Benko  
13 OM3CND Pavel Grančič, RNDr.  
14 OM6NM Norbert Moravanský, MUDr., PhD.  
15 OM6ADM Dušan Machut  
16 OM6APP Peter Pavelka  
17 OM6AJM Marián Mikl, JUDr.  
18 OM6TU Miroslav Ujček  
19 OM6AL Pavol Litvaj  
20 OM3FQ Dušan Švec  
21 OM6ABM Monika Bogová  
22 OM6ADD Róbert Nemček  
23 OM6RK Rudolf Kyška  
24 OM6IB Ivan Buffa  
25 OM3WAP Pavel Sochor  
26 OM6ZB Martin Uhrák, Ing.  
27 OM6VF Ferdinand Vereš  
28 OM6MF Marián Hanza  
29 OM3TYC Ivan Ulrich  
30 OM3CUG Igor Frola, Ing.  
31 OM3CV Viliam Capek  
32 OM6LP Alojz Pastorek  
33 OM6AOL Jozef Zemaník  
34 OM6AS Adrian Stloukal  
35 OM6KW Radoslav Gališ, Ing.  
36 OM6PR Peter Ruman, Ing.  
37 OM6AXE Ján Majoroš  
38 OM6RU Branislav Prílepok, Ing.  
39 OM6ABC Peter Martiška, Ing.  
40 OM6ACT Pavel Scheber, Ing.  
41 OM6AMC Milan Capko  
42 OM6ADQ Erik Nagy  
43 OM6ABE Milan Struhal  
44 OM6AMM Marián Škola, Ing.  
45 OM6AMX František Adamec  
46 OM3WMB Miroslav Bórik, Ing.  
47 OM6AW Ján Dubec, Ing.  
48 OM6APJ Peter Jančuška  
49 OM3-0231 Ján Bauer  
50 OM3WIM Vladislav Heczko  
51 OM3YBM Miroslav Hrevuš  
52 OM6AFY Martin Burica  
53 OM6AGE Miroslav Miko  
54 OM6AWE Miroslav Burica  
55 OM6BB Rudolf Barčák  
56 OM6WW Peter Horňák  
57 OM6CI Igor Černák, Doc., Ing., PhD.  
58 CB Rudolf Dorčík  
59 CB Milan Repa  
60 CB Juraj Páleš  
61 CB Juraj Kasala  
62 CB Jozef Šimčík, Ing.  
63 CB Peter Gaduš  
64 CB Karol Maniak  
65 CB Marián Spevár  
         

Krajské koordinačné stredisko

NITRIANSKY KRAJ:

  Značka Meno Priezvisko Poznámka
1 OM5AW Jozef Čižmárik Krajský koordinátor
2 OM3CCR Viktor Jankovič  
3 OM5MX Pavel Matyáš, Ing.  
4 OM5LD Ladislav Dedek, Mgr.  
5 OM5MM Jozef Tonhauser  
6 OM5QM Ivan Vaňo, RNDr.  
7 OM3LL Ivan Jankovič, JUDr.  
8 OM3PC Rudolf Karaba  
9 OM5DM Jozef Magdolen  
10 OM5AWS Miroslav Filus, Ing.  
11 OM5AB Juraj Paulík  
12 OM5ACQ Martin Letkovič  
13 OM5NM Mikuláš Németh, Ing.  
         

Krajské koordinačné stredisko

KOŠICKÝ KRAJ:

  Značka Meno Priezvisko Poznámka
1 OM8ST Stanislav Uličiansky, RNDr. Krajský koordinátor
2 OM3TWM Vladimír Ludrovský  
3 OM8AQ Stanislav Barónik, Ing.  
4 OM8YL Viera Baróniková  
5 OM8AEO Emil Klinga  
6 OM8AML Ladislav Manko  
7 OM8WW Branislav Mika  
8 OM8BU Rado Šolc, Mgr.  
9 OM8AIK Michal Mesároš  
10 OM3CFE Lorant Hurban  
11 OM8APN Martin Pečovský, Bc.  
12 OM8ATI Attila Tóth  
         

Krajské koordinačné stredisko

PREŠOVSKÝ KRAJ:

  Značka Meno Priezvisko Poznámka
1 OM0AMR Radovan Mušinský, Mgr. Krajský koordinátor
2 OM3ZCK Dušan Kandera, Ing.  
3 OM8AGI Branislav Kandera, Ing.  
4 OM0GT Teodor Gribus  
5 OM0AM Ivan Marko  
6 OM3WRD Dušan Rybanský  
7 OM0LT Jaroslav Škvarka  
8 OM0AD Ivan Lövinger  
9 OM3WYB Ján Huďa, Mgr.  
10 OM0CS Kamil Havelka  
11 OM3SX Michal Hudák, Ing.  
12 OM6LL Dominik Ujček, Mgr.  
13 OM0ATE Marcel Neupauer, Ing.  
14 OM0AAO Viliam Petrík  
15 OM0APA Adrián Pavlišin